![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Tomislav | |
![]() |
Movie Buff - 365 Films Ranked
Member Since: Jul 27, 2009
Location: Zagreb, Croatia
|

| 60 | The Last Kiss (2006) - Jul 27, 2009 |
| 85 | Demolition Man (1993) - Jul 27, 2009 |
| 20 | The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Jul 27, 2009 |
| 80 | Michael (1996) - Jul 27, 2009 |
| 90 | The Mexican (2001) - Jul 27, 2009 |
| 20 | Chicago (2002) - Jul 27, 2009 |
| 70 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Jul 27, 2009 |
| 95 | Before Sunset (2004) - Jul 27, 2009 |
| 90 | Hannah and Her Sisters (1986) - Jul 27, 2009 |
| 75 | We're No Angels (1989) - Jul 27, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |