![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Tomo | |
![]() |
Movie Buff - 159 Films Ranked
Member Since: May 11, 2006
Location: Denmark
|
|
Message Sent!
| |

| 53 | Alien: Resurrection (1997) - Feb 29, 2008 |
| 79 | Dead Man Walking (1995) - Feb 29, 2008 |
| 33 | Hannibal (2001) - Feb 29, 2008 |
| 90 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Feb 29, 2008 |
| 71 | Mean Girls (2004) - Feb 29, 2008 |
| 85 | This Is Spinal Tap (1984) - Feb 29, 2008 |
| 82 | Aliens (1986) - Feb 29, 2008 |
| 100 | Wild Strawberries (1957) - Feb 29, 2008 |
| 79 | Babe: Pig in the City (1998) - Feb 29, 2008 |
| 79 | Edward Scissorhands (1990) - Feb 29, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |