![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Topsy05 | |
![]() |
Movie Buff - 305 Films Ranked
Member Since: Jan 22, 2009
Location: Albuquerque, NM, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 95 | Christmas Vacation (1989) - Jan 22, 2009 |
| 86 | Fracture (2007) - Jan 22, 2009 |
| 94 | Batman (1989) - Jan 22, 2009 |
| 99 | The Goonies (1985) - Jan 22, 2009 |
| 100 | Goodfellas (1990) - Jan 22, 2009 |
| 100 | Field of Dreams (1989) - Jan 22, 2009 |
| 82 | Close Encounters of the Third Kind (1977) - Jan 22, 2009 |
| 89 | The Bourne Supremacy (2004) - Jan 22, 2009 |
| 83 | Hostel (2005) - Jan 22, 2009 |
| 81 | RoboCop (1987) - Jan 22, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |