![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Toretto | |
![]() |
Movie Buff - 231 Films Ranked
Member Since: Dec 8, 2010
Location: Évora, Portugal, Portugal
|

| 17 | The Avengers (2012) - May 19, 2012 |
| 13 | The Incredible Hulk (2008) - May 11, 2012 |
| 12 | Captain America: The First Avenger (2011) - May 01, 2012 |
| 16 | Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011) - Apr 18, 2012 |
| 13 | The Resident (2011) - Apr 08, 2012 |
| 16 | Drive (2011) - Apr 08, 2012 |
| 12 | Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011) - Apr 04, 2012 |
| 15 | John Carter (2012) - Apr 04, 2012 |
| 16 | Rise of the Planet of the Apes (2011) - Feb 03, 2012 |
| 16 | In Time (2011) - Jan 28, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |