![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Torgo | |
![]() |
Movie Buff - 184 Films Ranked
Member Since: Oct 15, 2007
Location: UK
|
|
Message Sent!
| |

| 35 | Blade: Trinity (2004) - Oct 15, 2007 |
| 30 | The Saint (1997) - Oct 15, 2007 |
| 90 | Airplane! (1980) - Oct 15, 2007 |
| 69 | Blade II (2002) - Oct 15, 2007 |
| 13 | What the #$*! Do We Know?! (2004) - Oct 15, 2007 |
| 42 | Shooter (2007) - Oct 15, 2007 |
| 82 | Primal Fear (1996) - Oct 15, 2007 |
| 32 | Hudson Hawk (1991) - Oct 15, 2007 |
| 72 | Equilibrium (2002) - Oct 15, 2007 |
| 83 | Primer (2004) - Oct 15, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |