![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Torsti2003z | |
![]() |
Flick Fan - 59 Films Ranked
Member Since: Aug 16, 2008
Location: Finland
|

| 96 | Sanjuro (1962) - Apr 27, 2012 |
| 93 | District 9 (2009) - Apr 27, 2012 |
| 97 | Metropolis (1927) - Jan 21, 2012 |
| 92 | Gandhi (1982) - Oct 29, 2011 |
| 85 | Scarface (1983) - Mar 20, 2010 |
| 89 | L'Âge d'or (1930) - Mar 20, 2010 |
| 94 | Solaris (1972) - Mar 20, 2010 |
| 93 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Mar 20, 2010 |
| 88 | Monty Python and the Holy Grail (1975) - Mar 20, 2010 |
| 95 | A Clockwork Orange (1971) - May 22, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |