Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jesus Camp
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Tosse
Film Freak - 565 Films Ranked
Member Since: Jan 19, 2009
Location: Stockholm, Sweden
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
80 The Jacket (2005) - Jun 17, 2009
85 Kung Fu Hustle (2004) - Jun 17, 2009
80 Robots (2005) - Jun 17, 2009
75 The Long Kiss Goodnight (1996) - Jun 17, 2009
75 Hulk vs. Thor (2009) - Jun 17, 2009
85 Rear Window (1954) - Jun 17, 2009
80 Drumline (2002) - Jun 17, 2009
80 Sleepless in Seattle (1993) - Jun 17, 2009
90 Sleepy Hollow (1999) - Jun 17, 2009
85 Fahrenheit 9/11 (2004) - Jun 17, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Tosse. Why not go rank more films, then come back and check it out again?