Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Tourist
Movie Buff - 484 Films Ranked
Member Since: Dec 28, 2009
Location: Lima, Ohio, USA
Recent Rankings
88 Moon (2009) - May 27, 2012
82 Cowboy Bebop: The Movie (2001) - May 21, 2012
40 Dead Like Me: Life After Death (2009) - Mar 19, 2012
Mini-Review: oh god was this terrible, ruined such a magical show
84 Le Petit soldat (1963) - Jan 01, 2012
90 The Thin Red Line (1998) - Dec 30, 2011
86 Only Yesterday (1991) - Dec 25, 2011
84 Serenity (2005) - Dec 25, 2011
89 The Illusionist (2010) - Dec 25, 2011
80 The Cat Returns (2002) - Dec 25, 2011
88 Whisper of the Heart (1995) - Dec 24, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Tourist. Why not go rank more films, then come back and check it out again?