Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Tracy_Mills
Film Freak - 670 Films Ranked
Member Since: Oct 30, 2008
Location: Norway
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
67 Jalla! Jalla! (2000) - Dec 14, 2008
70 Nightwatch (1994) - Dec 14, 2008
65 The Witches (1990) - Dec 14, 2008
58 The Parallax View (1974) - Dec 14, 2008
65 Rendition (2007) - Dec 14, 2008
23 88 Minutes (2007) - Dec 14, 2008
43 The Piano (1993) - Dec 14, 2008
45 The Contract (2006) - Dec 14, 2008
52 The Rainmaker (1997) - Dec 14, 2008
45 The Matrix Reloaded (2003) - Dec 14, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Tracy_Mills. Why not go rank more films, then come back and check it out again?