![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
TravelMan52 | |
![]() |
Flick Fan - 56 Films Ranked
Member Since: Oct 18, 2007
Location: McAllen, Texas, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 75 | The Santa Clause (1994) - Oct 18, 2007 |
| 80 | The Sandlot (1993) - Oct 18, 2007 |
| 85 | Soylent Green (1973) - Oct 18, 2007 |
| 100 | Soldier (1998) - Oct 18, 2007 |
| 100 | The Kingdom (2007) - Oct 18, 2007 |
| 89 | The Bourne Ultimatum (2007) - Oct 18, 2007 |
| 50 | My Super Ex-Girlfriend (2006) - Oct 18, 2007 |
| 95 | Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Oct 18, 2007 |
| 70 | Pulp Fiction (1994) - Oct 18, 2007 |
| 90 | RoboCop (1987) - Oct 18, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |