![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Traveler | |
![]() |
Movie Buff - 206 Films Ranked
Member Since: Nov 27, 2010
Location: USA
|

| 88 | Enemy of the State (1998) - Nov 27, 2010 |
| 78 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Nov 27, 2010 |
| 60 | Snakes on a Plane (2006) - Nov 27, 2010 |
| 50 | Poseidon (2006) - Nov 27, 2010 |
| 88 | Hot Fuzz (2007) - Nov 27, 2010 |
| 74 | Independence Day (1996) - Nov 27, 2010 |
| 70 | Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Nov 27, 2010 |
| 68 | Paycheck (2003) - Nov 27, 2010 |
| 75 | Spider-Man 2 (2004) - Nov 27, 2010 |
| 72 | Mouse Hunt (1997) - Nov 27, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |