Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
TreeGuy
Movie Buff - 141 Films Ranked
Member Since: Jan 14, 2009
Location: Canada
Recent Rankings
78 Minority Report (2002) - Jan 14, 2009
83 Holes (2003) - Jan 14, 2009
86 Shrek (2001) - Jan 14, 2009
71 Jerry Maguire (1996) - Jan 14, 2009
70 Mrs. Doubtfire (1993) - Jan 14, 2009
85 Independence Day (1996) - Jan 14, 2009
86 Die Another Day (2002) - Jan 14, 2009
75 Thank You for Smoking (2006) - Jan 14, 2009
78 The Lake House (2006) - Jan 14, 2009
80 American Beauty (1999) - Jan 14, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with TreeGuy. Why not go rank more films, then come back and check it out again?