![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Tregidga | |
![]() |
Flick Fan - 43 Films Ranked
Member Since: Jul 5, 2011
Location: Porlock, Minehead, Somerset, UK
|

| 70 | Back to the Future (1985) - Jul 24, 2011 |
| 60 | True Grit (2010) - Jul 24, 2011 |
| 90 | Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 (2011) - Jul 23, 2011 |
| 25 | Submarine (2010) - Jul 23, 2011 |
| 90 | Inception (2010) - Jul 23, 2011 |
| 95 | Fight Club (1999) - Jul 05, 2011 |
| 85 | Rules of Engagement (2000) - Jul 05, 2011 |
| 95 | Pulp Fiction (1994) - Jul 05, 2011 |
| 90 | Reservoir Dogs (1992) - Jul 05, 2011 |
| 85 | The Godfather (1972) - Jul 05, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |