![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
TrevorS | |
![]() |
Film Freak - 787 Films Ranked
Member Since: Dec 15, 2008
Location: Canada
|

| 85 | Fantastic Mr. Fox (2009) - Aug 15, 2011 |
| 95 | Butch Cassidy and the Sundance Kid (1969) - Aug 15, 2011 |
| 75 | X-Men: First Class (2011) - Jun 24, 2011 |
| 75 | Kung Fu Panda 2 (2011) - Jun 24, 2011 |
| 65 | Thor (2011) - Jun 24, 2011 |
| 90 | Red Dragon (2002) - Apr 07, 2011 |
| 70 | Super Mario Bros. (1993) - Apr 07, 2011 |
| 90 | Afro Samurai (2007) - Apr 04, 2011 |
| 70 | Moonraker (1979) - Apr 03, 2011 |
| 65 | Terminator Salvation (2009) - Apr 03, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |