![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Tripcodefag | |
![]() |
Flick Fan - 13 Films Ranked
Member Since: Jun 28, 2010
Location: Malaysia
|
|
Bio: I like turtles
| |

| 100 | Escape from New York (1981) - Jun 28, 2010 |
| 100 | Escape from L.A. (1996) - Jun 28, 2010 |
| 89 | A Clockwork Orange (1971) - Jun 28, 2010 |
| 89 | Seven Samurai (1954) - Jun 28, 2010 |
| 91 | Oldboy (2003) - Jun 28, 2010 |
| 92 | Full Metal Jacket (1987) - Jun 28, 2010 |
| 94 | 2001: A Space Odyssey (1968) - Jun 28, 2010 |
| 89 | Burn After Reading (2008) - Jun 28, 2010 |
| 88 | Children of Men (2006) - Jun 28, 2010 |
| 86 | The Dark Knight (2008) - Jun 28, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |