![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Tristen | |
![]() |
Movie Buff - 113 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2008
|

| 50 | Ghostbusters II (1989) - Aug 20, 2008 |
| 65 | Ghostbusters (1984) - Aug 20, 2008 |
| 45 | Go (1999) - Aug 20, 2008 |
| 60 | Dumb and Dumber (1994) - Aug 20, 2008 |
| 45 | X-Men: The Last Stand (2006) - Aug 20, 2008 |
| 80 | Brokeback Mountain (2005) - Aug 20, 2008 |
| 70 | I'm Not There (2007) - Aug 20, 2008 |
| 70 | Almost Famous (2000) - Aug 20, 2008 |
| 65 | Hellboy (2004) - Aug 20, 2008 |
| 50 | Independence Day (1996) - Aug 20, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |