Tristram

tristram
Movie Buff - 293 Film Ratings
Member Since: 23 Nov 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 25% Timeline (2003) - Rated 24 Aug 2007
78 59% Ben-Hur (1959) - Rated 24 Aug 2007
78 59% The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006) - Rated 24 Aug 2007
70 25% Thunderball (1965) - Rated 24 Aug 2007
81 76% Dante's Peak (1997) - Rated 24 Aug 2007
73 34% Lake Placid (1999) - Rated 24 Aug 2007
82 81% Rush Hour 3 (2007) - Rated 24 Aug 2007
90 97% Children of Men (2006) - Rated 24 Aug 2007
86 93% Hot Fuzz (2007) - Rated 24 Aug 2007
58 7% Speed 2: Cruise Control (1997) - Rated 24 Aug 2007