![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Tropolist | |
![]() |
Movie Buff - 238 Films Ranked
Member Since: Mar 16, 2010
|

| 90 | The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Jul 29, 2011 |
| 92 | Vampyr (1932) - Jul 29, 2011 |
| 70 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Jul 29, 2011 |
| 87 | Seven (1995) - Jul 29, 2011 |
| 60 | Die Hard (1988) - Jul 29, 2011 |
| 80 | House (1977) - Jul 29, 2011 |
| 80 | Rushmore (1998) - Jul 29, 2011 |
| 90 | The Social Network (2010) - Jul 29, 2011 |
| 70 | The Rocky Horror Picture Show (1975) - Jul 29, 2011 |
| 90 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Jul 29, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |