Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
TroutReznor
Movie Buff - 104 Films Ranked
Member Since: Jul 14, 2010
Location: Rexburg, Idaho, USA
Recent Rankings
95 Funny Games (1997) - Oct 15, 2010
95 Funny Games (2008) - Oct 15, 2010
95 The Midnight Meat Train (2008) - Oct 15, 2010
100 Generation Kill (2008) - Aug 23, 2010
95 Dhoom:2 (2006) - Aug 08, 2010
75 Paranormal Activity (2009) - Aug 08, 2010
95 District 9 (2009) - Aug 08, 2010
95 Oldboy (2003) - Aug 08, 2010
90 Jesus Camp (2006) - Jul 23, 2010
95 Hell House (2001) - Jul 23, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with TroutReznor. Why not go rank more films, then come back and check it out again?