![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
TroyAnderson | |
![]() |
Celluloid Junkie - 3862 Films Ranked
Member Since: Mar 28, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
Bio: I own and maintain AndersonVision (www.andersonvision.com). It's an entertainment site that runs reviews, article and general what-have-you.
Call me a critic, call me a punk...I am what I am.
| |

| 88 | The Lovely Bones (2009) - Dec 23, 2009 |
| 82 | Invictus (2009) - Dec 23, 2009 |
| 97 | Up in the Air (2009) - Dec 23, 2009 |
| 18 | G-Force (2009) - Dec 23, 2009 |
| 21 | Fame (2009) - Dec 23, 2009 |
| 16 | Planet 51 (2009) - Dec 23, 2009 |
| 52 | Law Abiding Citizen (2009) - Dec 23, 2009 |
| 52 | The Blind Side (2009) - Dec 23, 2009 |
| 44 | Armored (2009) - Dec 23, 2009 |
| 14 | The Box (2009) - Dec 23, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |