![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
TrueSatan | |
![]() |
Flick Fan - 11 Films Ranked
Member Since: Jun 3, 2009
Location: UK
|

| 80 | The African Queen (1951) - Jun 03, 2009 |
| 5 | Southland Tales (2007) - Jun 03, 2009 |
| 75 | E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Jun 03, 2009 |
| 60 | The Village (2004) - Jun 03, 2009 |
| 90 | Stargate (1994) - Jun 03, 2009 |
| 82 | Shaun of the Dead (2004) - Jun 03, 2009 |
| 85 | Die Another Day (2002) - Jun 03, 2009 |
| 80 | An American Werewolf in London (1981) - Jun 03, 2009 |
| 55 | Natural Born Killers (1994) - Jun 03, 2009 |
| 85 | Speed (1994) - Jun 03, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |