![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
TsoSavaman | |
![]() |
Flick Fan - 28 Films Ranked
Member Since: Feb 20, 2010
Location: Sherwood, AR, USA
|
|
Bio: Former video store owner.
| |

| 90 | Clerks II (2006) - Feb 20, 2010 |
| 95 | An Evening with Kevin Smith 2: Evening Harder (2006) - Feb 20, 2010 |
| 80 | Live Free or Die Hard (2007) - Feb 20, 2010 |
| 85 | Zack and Miri Make a Porno (2008) - Feb 20, 2010 |
| 75 | Mission: Impossible III (2006) - Feb 20, 2010 |
| 70 | Glory Road (2006) - Feb 20, 2010 |
| 85 | Friday Night Lights (2004) - Feb 20, 2010 |
| 70 | The Faculty (1998) - Feb 20, 2010 |
| 65 | A Nightmare on Elm Street 4: The Dream Master (1988) - Feb 20, 2010 |
| 85 | Cast Away (2000) - Feb 20, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |