![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Tucsonwrex | |
![]() |
Movie Buff - 290 Films Ranked
Member Since: Jul 6, 2006
Location: USA
|

| 85 | Tomorrow Never Dies (1997) - Oct 24, 2007 |
| 80 | Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Oct 24, 2007 |
| 10 | Little Nicky (2000) - Oct 24, 2007 |
| 90 | The Sixth Sense (1999) - Oct 24, 2007 |
| 68 | Mary Poppins (1964) - Oct 24, 2007 |
| 80 | Willy Wonka & the Chocolate Factory (1971) - Oct 24, 2007 |
| 70 | Miss Congeniality (2000) - Oct 24, 2007 |
| 55 | The Wizard of Oz (1939) - Oct 24, 2007 |
| 90 | Thelma & Louise (1991) - Oct 24, 2007 |
| 85 | Honey, I Shrunk the Kids (1989) - Oct 24, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |