![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Turio | |
![]() |
Movie Buff - 195 Films Ranked
Member Since: Jul 28, 2009
Location: Poland
|
|
Message Sent!
| |

| 65 | Buena Vista Social Club (1999) - Dec 17, 2009 |
| 50 | Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Dec 17, 2009 |
| 100 | Seven Samurai (1954) - Dec 17, 2009 |
| 80 | Akira Kurosawa's Dreams (1990) - Dec 17, 2009 |
| 95 | High and Low (1963) - Dec 17, 2009 |
| 90 | Throne of Blood (1957) - Dec 17, 2009 |
| 88 | Drunken Angel (1948) - Dec 17, 2009 |
| 98 | Dersu Uzala (1975) - Dec 17, 2009 |
| 88 | Stray Dog (1949) - Dec 17, 2009 |
| 30 | Paranormal Activity (2009) - Dec 17, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |