![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Tursas | |
![]() |
Movie Buff - 172 Films Ranked
Member Since: Nov 7, 2006
Location: UK
|

| 93 | A Prophet (2009) - Jun 18, 2010 |
| 88 | Stardust (2007) - Jun 18, 2010 |
| 92 | Kick-Ass (2010) - Jun 18, 2010 |
| 88 | Princess Mononoke (1997) - Nov 04, 2008 |
| 92 | City of God (2003) - Nov 04, 2008 |
| 86 | Forgetting Sarah Marshall (2008) - Nov 04, 2008 |
| 75 | Bad Boys II (2003) - Nov 04, 2008 |
| 86 | Walk the Line (2005) - Nov 04, 2008 |
| 80 | The Game (1997) - Nov 04, 2008 |
| 80 | The Running Man (1987) - Jun 25, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |