![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Tweeker_Bee | |
![]() |
Movie Buff - 235 Films Ranked
Member Since: Nov 14, 2007
Location: USA
|

| 81 | A Nightmare on Elm Street 4: The Dream Master (1988) - Nov 16, 2007 |
| 85 | Something Wicked This Way Comes (1983) - Nov 15, 2007 |
| 82 | Dawn of the Dead (2004) - Nov 15, 2007 |
| 85 | Serial Mom (1994) - Nov 15, 2007 |
| 84 | Multiplicity (1996) - Nov 15, 2007 |
| 92 | The Godfather: Part II (1974) - Nov 14, 2007 |
| 87 | Hang 'Em High (1968) - Nov 14, 2007 |
| 85 | Young Guns II (1990) - Nov 14, 2007 |
| 86 | El Topo (1970) - Nov 14, 2007 |
| 85 | High Noon (1952) - Nov 14, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |