![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Twist | |
![]() |
Movie Buff - 247 Films Ranked
Member Since: Dec 4, 2009
Location: Australia
|
|
Message Sent!
| |

| 74 | The Hangover (2009) - Mar 21, 2010 |
| 80 | Inglourious Basterds (2009) - Mar 21, 2010 |
| 66 | Snatch (2000) - Mar 21, 2010 |
| 90 | The Road (2009) - Mar 21, 2010 |
| 87 | 2012 (2009) - Mar 21, 2010 |
| 77 | Law Abiding Citizen (2009) - Mar 21, 2010 |
| 90 | Sherlock Holmes (2009) - Mar 21, 2010 |
| 75 | The Godfather: Part III (1990) - Mar 21, 2010 |
| 75 | The Godfather (1972) - Mar 21, 2010 |
| 100 | Avatar (2009) - Mar 21, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |