![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
TyRant | |
![]() |
Cinema Addict - 1060 Films Ranked
Member Since: May 20, 2007
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 35 | Ichi the Killer (2001) - May 21, 2007 |
| 25 | House on Haunted Hill (1999) - May 21, 2007 |
| 35 | Bringing Out the Dead (1999) - May 21, 2007 |
| 35 | Serial Mom (1994) - May 21, 2007 |
| 30 | Sphere (1998) - May 21, 2007 |
| 95 | The Lost Boys (1987) - May 21, 2007 |
| 50 | Psycho (1998) - May 21, 2007 |
| 55 | Hellraiser (1987) - May 21, 2007 |
| 40 | Dracula (1992) - May 21, 2007 |
| 55 | Pet Sematary (1989) - May 21, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |