Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Tycon712
Flick Fan - 70 Films Ranked
Member Since: Apr 17, 2009
Location: USA
Recent Rankings
65 Zodiac (2007) - Apr 28, 2009
70 The Butterfly Effect (2004) - Apr 28, 2009
85 The Sixth Sense (1999) - Apr 28, 2009
80 A Beautiful Mind (2001) - Apr 28, 2009
80 Young Frankenstein (1974) - Apr 28, 2009
75 Independence Day (1996) - Apr 28, 2009
70 Jumanji (1995) - Apr 28, 2009
90 The Godfather (1972) - Apr 28, 2009
70 Men in Black (1997) - Apr 28, 2009
65 xXx (2002) - Apr 28, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Tycon712. Why not go rank more films, then come back and check it out again?