![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Tyler | |
![]() |
Film Freak - 600 Films Ranked
Member Since: Oct 13, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
Bio: I love movies :D
| |

| 88 | Look Who's Talking (1989) - Sep 07, 2009 |
| 50 | Flightplan (2005) - Sep 07, 2009 |
| 80 | Babe (1995) - Sep 07, 2009 |
| 69 | Quantum of Solace (2008) - Sep 07, 2009 |
| 90 | Rush Hour (1998) - Sep 07, 2009 |
| 90 | Jaws (1975) - Sep 07, 2009 |
| 88 | Batman Forever (1995) - Sep 07, 2009 |
| 79 | Groundhog Day (1993) - Sep 07, 2009 |
| 90 | Jumanji (1995) - Sep 07, 2009 |
| 0 | Speed 2: Cruise Control (1997) - Sep 07, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |