![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Uber_ninja | |
![]() |
Flick Fan - 33 Films Ranked
Member Since: Jul 19, 2009
Location: USA
|

| 82 | Waterworld (1995) - Jul 19, 2009 |
| 78 | Die Hard 2 (1990) - Jul 19, 2009 |
| 86 | Batman Begins (2005) - Jul 19, 2009 |
| 87 | Dazed and Confused (1993) - Jul 19, 2009 |
| 55 | The Reader (2008) - Jul 19, 2009 |
| 78 | Little Miss Sunshine (2006) - Jul 19, 2009 |
| 85 | Die Hard: With a Vengeance (1995) - Jul 19, 2009 |
| 92 | The Shining (1980) - Jul 19, 2009 |
| 80 | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Jul 19, 2009 |
| 88 | Stand by Me (1986) - Jul 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |