Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Ufkabakan
Film Freak - 634 Films Ranked
Member Since: Oct 28, 2009
Location: Turkey
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
100 Inception (2010) - Oct 11, 2010
85 Heist (2001) - Jan 01, 2010
65 Spartan (2004) - Jan 01, 2010
65 Anger Management (2003) - Nov 13, 2009
100 Road to Perdition (2002) - Nov 13, 2009
65 Catch Me If You Can (2002) - Nov 13, 2009
70 Mickey Blue Eyes (1999) - Nov 13, 2009
20 Street Fighter (1994) - Nov 01, 2009
20 DOA: Dead or Alive (2006) - Nov 01, 2009
65 Lionheart (1990) - Nov 01, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Ufkabakan. Why not go rank more films, then come back and check it out again?