![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Ugaweeze | |
![]() |
Flick Fan - 25 Films Ranked
Member Since: Sep 20, 2010
Location: USA
|

| 80 | One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Sep 20, 2010 |
| 70 | Speed (1994) - Sep 20, 2010 |
| 80 | Ray (2004) - Sep 20, 2010 |
| 80 | The Perfect Storm (2000) - Sep 20, 2010 |
| 75 | Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007) - Sep 20, 2010 |
| 75 | The Running Man (1987) - Sep 20, 2010 |
| 90 | Pulp Fiction (1994) - Sep 20, 2010 |
| 80 | Be Kind Rewind (2008) - Sep 20, 2010 |
| 80 | Michael Clayton (2007) - Sep 20, 2010 |
| 75 | Starship Troopers (1997) - Sep 20, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |