![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
UltiCode | |
![]() |
Flick Fan - 38 Films Ranked
Member Since: Jan 25, 2009
|

| 90 | Veda (2010) - Aug 25, 2010 |
| 80 | Recep Ivedik 2 (2009) - Aug 25, 2010 |
| 65 | Recep Ivedik 3 (2010) - Aug 25, 2010 |
| 95 | Saving Private Ryan (1998) - Aug 25, 2010 |
| 80 | Behind Enemy Lines: Colombia (2009) - Mar 01, 2009 |
| 70 | Ask tutulmasi (2008) - Mar 01, 2009 |
| 85 | 120 (2008) - Mar 01, 2009 |
| 85 | The Godfather: Part III (1990) - Feb 12, 2009 |
| 90 | The Godfather: Part II (1974) - Feb 09, 2009 |
| 85 | Troy (2004) - Feb 07, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |