![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Ultimator | |
![]() |
Flick Fan - 32 Films Ranked
Member Since: Dec 28, 2008
Location: chennai, tamil nadu, India
|
|
Bio: Football freak
| |

| 90 | Pretty Woman (1990) - Feb 13, 2009 |
| 70 | Hero (2002) - Feb 13, 2009 |
| 70 | Casablanca (1942) - Feb 13, 2009 |
| 80 | Fight Club (1999) - Feb 13, 2009 |
| 70 | The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Feb 13, 2009 |
| 70 | Pretty in Pink (1986) - Feb 13, 2009 |
| 70 | Groundhog Day (1993) - Feb 13, 2009 |
| 70 | Children of Men (2006) - Feb 13, 2009 |
| 70 | The Kid (2000) - Feb 13, 2009 |
| 70 | Sweet Smell of Success (1957) - Feb 13, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |