![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Ultra Violet | |
![]() |
Movie Buff - 410 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2007
|

| 83 | Bringing Up Baby (1938) - Jul 13, 2008 |
| 93 | Wings of Desire (1987) - Jul 12, 2008 |
| 80 | Metropolitan (1990) - Jul 12, 2008 |
| 85 | Y Tu Mamá También (2001) - Jul 12, 2008 |
| 75 | Velvet Goldmine (1998) - Jan 27, 2008 |
| 74 | The Cooler (2003) - Jan 27, 2008 |
| 73 | Mystery Men (1999) - Jan 27, 2008 |
| 90 | Stargate (1994) - Jan 27, 2008 |
| 40 | Honey, I Shrunk the Kids (1989) - Jan 27, 2008 |
| 70 | Swimming Pool (2003) - Jan 27, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |