![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Umnenga | |
![]() |
Movie Buff - 209 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: South Africa
|

| 60 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Oct 13, 2009 |
| 60 | Ghost (1990) - Oct 13, 2009 |
| 60 | I, Robot (2004) - Oct 13, 2009 |
| 60 | The Pink Panther 2 (2009) - Aug 21, 2009 |
| 65 | Carrie (1976) - Aug 21, 2009 |
| 70 | Mannequin (1987) - Aug 19, 2009 |
| 60 | Austin Powers in Goldmember (2002) - Aug 19, 2009 |
| 60 | Atonement (2007) - Aug 19, 2009 |
| 76 | The Shining (1980) - Aug 19, 2009 |
| 65 | Waterworld (1995) - Aug 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |