![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Uncle_Rob | |
![]() |
Movie Buff - 184 Films Ranked
Member Since: May 8, 2006
Location: USA
|

| 81 | Air Force One (1997) - Aug 13, 2007 |
| 88 | Apollo 13 (1995) - Aug 13, 2007 |
| 40 | Armageddon (1998) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Backdraft (1991) - Aug 13, 2007 |
| 77 | Batman (1989) - Aug 13, 2007 |
| 79 | Batman & Robin (1997) - Aug 13, 2007 |
| 69 | Beetlejuice (1988) - Aug 13, 2007 |
| 74 | Behind Enemy Lines (2001) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Bill and Ted's Bogus Journey (1991) - Aug 13, 2007 |
| 79 | Bill and Ted's Excellent Adventure (1989) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |