![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Uncledir | |
![]() |
Movie Buff - 357 Films Ranked
Member Since: May 8, 2008
Location: Arizona, USA
|

| 90 | South Park: Bigger, Longer, and Uncut (1999) - May 08, 2008 |
| 75 | Alien 3 (1992) - May 08, 2008 |
| 80 | Meet the Parents (2000) - May 08, 2008 |
| 85 | Resident Evil (2002) - May 08, 2008 |
| 80 | Big (1988) - May 08, 2008 |
| 80 | Behind Enemy Lines (2001) - May 08, 2008 |
| 90 | Crash (2005) - May 08, 2008 |
| 75 | The Flintstones (1994) - May 08, 2008 |
| 85 | Spider-Man 3 (2007) - May 08, 2008 |
| 95 | A Few Good Men (1992) - May 08, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |