Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
UomoRagno
Flick Fan - 49 Films Ranked
Member Since: Sep 20, 2010
Location: USA
Recent Rankings
1 29 Palms (2002) - Sep 20, 2010
1 Eye of the Beholder (1999) - Sep 20, 2010
40 Panic Room (2002) - Sep 20, 2010
70 Underworld (2003) - Sep 20, 2010
95 Shaun of the Dead (2004) - Sep 20, 2010
95 High Fidelity (2000) - Sep 20, 2010
89 Sunshine Cleaning (2009) - Sep 20, 2010
95 Sunshine (2007) - Sep 20, 2010
68 Cast Away (2000) - Sep 20, 2010
90 The NeverEnding Story (1984) - Sep 20, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with UomoRagno. Why not go rank more films, then come back and check it out again?