![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Upton | |
![]() |
Film Freak - 999 Films Ranked
Member Since: Nov 12, 2010
Location: USA
|

| 40 | Seabiscuit (2003) - May 27, 2012 |
| 50 | Life (1999) - May 27, 2012 |
| 55 | Girl on the Bridge (1999) - May 21, 2012 |
| 60 | Bronson (2009) - May 20, 2012 |
| 60 | The Dictator (2012) - May 19, 2012 |
| 70 | Some Like It Hot (1959) - May 06, 2012 |
| 70 | The Avengers (2012) - May 05, 2012 |
| 60 | The Five-Year Engagement (2012) - Apr 28, 2012 |
| 50 | The Raid: Redemption (2011) - Apr 14, 2012 |
| 60 | Contact (1997) - Mar 30, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |