![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Uratu | |
![]() |
Flick Fan - 38 Films Ranked
Member Since: Oct 30, 2008
Location: Minneapolis, Minnesota, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 89 | Independence Day (1996) - Oct 30, 2008 |
| 76 | Minority Report (2002) - Oct 30, 2008 |
| 81 | Madagascar (2005) - Oct 30, 2008 |
| 74 | Willy Wonka & the Chocolate Factory (1971) - Oct 30, 2008 |
| 71 | Garfield (2004) - Oct 30, 2008 |
| 78 | Cloverfield (2008) - Oct 30, 2008 |
| 69 | The Lizzie McGuire Movie (2003) - Oct 30, 2008 |
| 87 | Die Hard (1988) - Oct 30, 2008 |
| 82 | The Ring (2002) - Oct 30, 2008 |
| 85 | Get Smart (2008) - Oct 30, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |