![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Urbs | |
![]() |
Flick Fan - 19 Films Ranked
Member Since: Jun 30, 2010
|

| 40 | Charlie's Angels (2000) - Jun 30, 2010 |
| 85 | L.A. Confidential (1997) - Jun 30, 2010 |
| 75 | Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004) - Jun 30, 2010 |
| 5 | Fantastic Four (2005) - Jun 30, 2010 |
| 90 | The Name of the Rose (1986) - Jun 30, 2010 |
| 70 | V for Vendetta (2006) - Jun 30, 2010 |
| 90 | The Man Who Wasn't There (2001) - Jun 30, 2010 |
| 70 | The Last Samurai (2003) - Jun 30, 2010 |
| 65 | Shark Tale (2004) - Jun 30, 2010 |
| 80 | Falling Down (1993) - Jun 30, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |