![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Uriel1988 | |
![]() |
Movie Buff - 365 Films Ranked
Member Since: Sep 17, 2010
Location: Oldenzaal, Overijssel, Netherlands
|

| 65 | Dark Shadows (2012) - May 21, 2012 |
| 70 | The Dictator (2012) - May 18, 2012 |
| 75 | The Avengers (2012) - May 12, 2012 |
| 60 | Safe (2012) - May 11, 2012 |
| 50 | Haywire (2012) - Apr 18, 2012 |
| 50 | The Cabin in the Woods (2012) - Apr 18, 2012 |
| 60 | American Reunion (2012) - Apr 18, 2012 |
| 60 | Taken (2009) - Apr 13, 2012 |
| 50 | The Hunger Games (2012) - Mar 25, 2012 |
| 70 | Chronicle (2012) - Mar 23, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |