Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Urielac
Movie Buff - 208 Films Ranked
Member Since: May 24, 2008
Location: Copenhagen, Copenhagen, Denmark
Recent Rankings
70 The Mexican (2001) - May 29, 2008
90 Devil's Advocate (1997) - May 29, 2008
87 Hook (1991) - May 29, 2008
92 Braveheart (1995) - May 29, 2008
78 Ringu (1998) - May 29, 2008
70 Secretary (2002) - May 29, 2008
87 Life of Brian (1979) - May 29, 2008
90 Mars Attacks! (1996) - May 29, 2008
77 Mean Girls (2004) - May 29, 2008
85 Wild Things (1998) - May 29, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Urielac. Why not go rank more films, then come back and check it out again?