![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
UserAl | |
![]() |
Flick Fan - 61 Films Ranked
Member Since: May 29, 2009
Location: TeXas, USA
|
|
Bio: i love to watch movies
| |

| 90 | Confessions of a Shopaholic (2009) - May 30, 2009 |
| 85 | Cast Away (2000) - May 30, 2009 |
| 85 | Deja Vu (2006) - May 30, 2009 |
| 90 | Con Air (1997) - May 30, 2009 |
| 95 | Live Free or Die Hard (2007) - May 30, 2009 |
| 85 | Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life (2003) - May 30, 2009 |
| 85 | X-Men (2000) - May 30, 2009 |
| 85 | G.I. Jane (1997) - May 30, 2009 |
| 85 | School of Rock (2003) - May 30, 2009 |
| 85 | From Dusk Till Dawn (1996) - May 30, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |