![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Uzi_Suicide | |
![]() |
Movie Buff - 116 Films Ranked
Member Since: Jul 21, 2006
Location: USA
|

| 81 | Wall Street (1987) - Nov 17, 2010 |
| 72 | Dances with Wolves (1990) - Nov 17, 2010 |
| 76 | Pulp Fiction (1994) - Nov 17, 2010 |
| 88 | The Naked Gun: From the Files of Police Squad! (1988) - Nov 17, 2010 |
| 75 | The Matrix Revolutions (2003) - Nov 17, 2010 |
| 82 | American Graffiti (1973) - Nov 17, 2010 |
| 32 | The Talented Mr. Ripley (1999) - Nov 17, 2010 |
| 90 | Fight Club (1999) - Nov 17, 2010 |
| 72 | Cast Away (2000) - Nov 17, 2010 |
| 0 | Sicko (2007) - May 24, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |