VHS4LifeDUDE

vhs4lifedude
Movie Buff - 210 Film Ratings
Member Since: 17 May 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 45% The Jacket (2005) - Rated 03 Jun 2012
100 95% Home Alone (1990) - Rated 03 Jun 2012
90 89% Pineapple Express (2008) - Rated 03 Jun 2012
10 5% Up in the Air (2009) - Rated 03 Jun 2012
80 82% Back to the Future (1985) - Rated 03 Jun 2012
80 82% Charlie's Angels: Full Throttle (2003) - Rated 03 Jun 2012
40 33% The Italian Job (2003) - Rated 03 Jun 2012
60 56% Boogie Nights (1997) - Rated 03 Jun 2012
70 71% Police Academy 3: Back in Training (1986) - Rated 03 Jun 2012
40 33% The Taking of Pelham One Two Three (1974) - Rated 17 May 2012