![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ValMor | |
![]() |
Movie Buff - 172 Films Ranked
Member Since: Mar 28, 2006
Location: Czech Republic
|

| 100 | Princess Mononoke (1997) - Aug 13, 2007 |
| 70 | The Last Samurai (2003) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Avalon (2001) - Aug 13, 2007 |
| 85 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Aug 13, 2007 |
| 95 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Aug 13, 2007 |
| 85 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Howl's Moving Castle (2004) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Spirited Away (2002) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Shanghai Knights (2003) - Aug 13, 2007 |
| 65 | X2: X-Men United (2003) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |