![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Vampirella | |
![]() |
Movie Buff - 470 Films Ranked
Member Since: Nov 24, 2009
Location: Grao-Cs, Spain
|
|
Message Sent!
| |

| 75 | Dr. Jekyll and Mr. Hyde (1920) - Apr 14, 2011 |
| 92 | Metropolis (1927) - Oct 13, 2010 |
| 70 | eXistenZ (1999) - Oct 13, 2010 |
| 85 | Repo Man (1984) - Oct 13, 2010 |
| 90 | Blade Runner (1982) - Oct 13, 2010 |
| 70 | Invasion of the Body Snatchers (1956) - Oct 13, 2010 |
| 77 | The Thing from Another World (1951) - Oct 13, 2010 |
| 75 | Dr. Jekyll and Mr. Hyde (1941) - Oct 13, 2010 |
| 0 | Vampire in Brooklyn (1995) - Apr 06, 2010 |
| 92 | Belle de jour (1967) - Jan 21, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |